Ewa Orlik-Marciniak


Trener, doradca biznesowy, coach

          Założycielka i współwłaścicielka firmy Open Konsultacje i Szkolenia. Z wykształcenia psycholog, psychoterapeuta, doradca zawodowy. Ekspert w dziedzinie zarządzania kapitałem ludzkim. Od kilkunastu lat zajmuje się przygotowywaniem strategii rozwojowych dla firm i organizacji oraz ich wdrażaniem.

          Jako coach konsultant i trener – ma doświadczenie zarówno w zakresie diagnozy (Assessment, Development Center) jak i wdrażania modeli rozwojowych w organizacjach. Współpracuje
z międzynarodowymi korporacjami przy realizacji rozbudowanych projektów HR dotyczących budowy modeli kompetencyjnych, systemów okresowej oceny pracy, systemów motywacyjnych.

          Jako wykładowca i praktyk współpracuje ze środowiskiem akademickim. Prowadzi zajęcia z przedmiotów psychologicznych w ramach podyplomowych studiów MBA na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest autorem tematycznych publikacji i artykułów.

Prowadzi coachingi indywidualne dla kadry zarządzającej najwyższego szczebla. Prowadzi zajęcia dla trenerów w zakresie prowadzenia prezentacji i szkoleń oraz radzenia sobie ze stresem.

Interesuje się szczególnie:

  • rozwijaniem potencjałów i umiejętności pracowników,
  • prawidłowościami rozwoju organizacji.