O nas


      Jako firma Open Konsultacje i Szkolenia od 12 lat świadczymy usługi rozwojowe w takich obszarach zarządzania zasobami ludzkimi (HRM), jak: szkolenia, coachingi, diagnozy i konsulting organizacyjny, kompleksowe programy rozwojowe i warsztaty strategiczne dla zespołów. Nasze działania inspirowane są feedbackiem płynącym od Klientów, a przyświeca im idea indywidualizmu, elastyczności i kompleksowości.

“Ten sam rozmiar nie pasuje każdemu”

Dla każdego Klienta tworzymy ofertę skrojoną na miarę, odpowiadającą jego oczekiwaniom i potrzebom, proponując realizację autorskich programów trenerów z doświadczeniem i kompetencjami najbardziej dopasowanymi do konkretnej organizacji.

Specjalizujemy się głównie we wspieraniu rozwoju kompetencji „miękkich” takich jak m.in: komunikacja, współpraca, organizacja pracy własnej, motywacja, asertywność, autoprezentacja; kompetencji zarządczych; umiejętności handlowych czy negocjacyjnych.

Nie zamykamy się jednak tylko na tematykę przedstawioną powyżej, słuchając głosu Klientów i obserwując trendy rynkowe stale rozwijamy naszą ofertę, proponując szkolenia, seminaria i warsztaty z zagadnień wykorzystania prawa w biznesie czy z szeroko pojętej wiedzy z nauk o zarządzaniu.

Na szczególną uwagę zasługują unikatowe autorskie projekty rozwojowe naszych trenerów: High Potentials, Filantropijny Teambuilding, Akademia Zarządzania, projekt dla Opiekunów Stażystów, program dla Certyfikowanych Trenerów Wewnętrznych. Wszystkie projekty powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie pojawiające się w konkretnych organizacjach i świadczą o profesjonalizmie i indywidualnym podejściu do współpracy.

“Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia”

W ciągu kilkunastoletniej obecności na rynku usług rozwojowych nawiązaliśmy współpracę z ponad 200 organizacjami, a dzięki, między innymi, pozytywnym rekomendacjom płynącym od zadowolonych Klientów grono to stale się rozszerza.

Każda organizacja stanowi dla nas unikalny świat, dlatego nasze programy są odpowiedzią na specyficzne potrzeby każdej firmy. Jeśli zatem szukasz profesjonalnej firmy szkoleniowo-doradczej, współpraca z którą przyniesie Ci wymierne korzyści, to jesteś we właściwym miejscu. Witamy w Open.